O nas

Witamy,

trochę o nas ...

sprzedaż nieruchomości to nie tylko nasza praca ale też wielka pasja.

    Przykładamy dużą wagę do komunikacji miedzy osobą sprzedającą, a potencjalnym klientem. Profesjonalnie podchodzimy do prezentacji nieruchomości i jej promocji na portalach branżowych i w social mediach. Angażujemy się umiejętnie w proces negocjacji, a także w przygotowanie dokumentacji do transakcji.
Prezentujemy nieruchomość osobiście oraz poprzez wszystkie formy cyfryzacji m.in. filmy, zdjęcia itp. jednym z naszych narzędzi pracy jest dron i programy graficzne. Jesteśmy w stałym kontakcie ze stroną zainteresowaną zakupem jak i sprzedającym. Dużym atutem w naszym biurze jest elastyczność czasowa nie straszna jest nam praca w weekendy. Jeżeli wymaga tego sytuacja po wcześniejszych ustaleniach nawet w dni świąteczne.

    Doradcy ds. Nieruchomości w Kurapiewicz Nieruchomości to przede wszystkim odpowiednio dobrane osoby pod konkretną nieruchomość. Specjaliści od gruntów, domów, mieszkań, inwestycji deweloperskich zawsze służą swoją wiedzą.

Specjalizujemy się :

- sprzedaż gruntów ( pod zabudowę jednorodzinną i wielorodzinną, grunty inwestycyjne, przemysłowe )
- sprzedaż domów z rynku wtórnego i pierwotnego
- sprzedaż, wynajem, zarządzanie mieszkaniami
- sprzedaż w nieruchomości w Polsce, Dominikanie ( Puerto Plata), Hiszpanii ( wybrzeże Costa Blanca)
- kredyty hipoteczne na nieruchomości

Kredyty hipoteczne na nieruchomość - współpracujemy z wieloma bankami. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu finansowania nieruchomości.


Działamy głównie w Ostrołęce ( woj. mazowieckie ) i Toruniu ( woj. kujawsko-pomorskie ), a także w promieniu 80 km od wspominanych miast. W zależności od oferty możemy pracować również w sąsiednich województwach ( Ostrołęki ) tj. woj. podlaskie i warmińsko-mazurskie, a także ( Torunia ) woj. pomorskie i łódzkie.

Zapraszamy do współpracy